VILLA ŚWIERKOWA DOLINA

VILLA ŚWIERKOWA DOLINA 

Nazwa Villa Świerkowa Dolina nawiązuje do położenia domu, a także do otaczającej natury. Villa Świerkowa Dolina to nasza mała Italia, kameralna, otoczona dzikimi łąkami i lasami, pachnąca ziołami i lawendą, w której kryje się piękny włoski ogród z domem zbudowanym na planie prostokąta. Położenie domu i ogrodu nawiązuje do historycznego uwarunkowania włoskich villi ( zobacz więcej.. ). Drzewa goszczące w nazwie nie znalazły się bez przyczyny, Villę otaczają bowiem ze wszystkich stron świerki rosnąc beztrosko na pobliskich wzgórzach i dolinach. Świerkowa Dolina to miejsce pełne magii, gdzie wszędzie rozchodzi sie środziemnomorski zapach: oregano, tymianku i  rozmarynu.
Villa Świerkowa Dolina zachwyca także w środku, w pokojach gości biel połączona z lawendą oraz szarością. Smak i ciepło wnętrz podkreśla wyjątkowa jakość włoskich tkanin. Nastrojowe oświetlenie, galeria ręcznie malowanych obrazów, biblioteczka nadają klimat wiejskiej małej włoskiej rezydencji.

zdjęcia biznesowe i fotografia korporacyjna  zdjęcia biznesowe i fotografia korporacyjna

 zdjęcia biznesowe i fotografia korporacyjnami dol2 ok-7074

Salon połączony z otwartą kuchnią,gdzie króluje dębowy stół i bielony kredens to miejsce, w którym wszyscy chętnie spędzają wolne chwile przy kominku prowadząc ożywione dyskusje, bądź grając i bawiąc się razem tworząc prawdziwy klimat włoskiej rodziny. 

Reklamy

Zależy nam na Twojej opinii

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s